Yazı: Mutfak Bataryasına Odaklanın

Neden BLANCO’nun mikser musluğunu tercih etmelisiniz?

Benzersiz  musluk tasarımı
Özellikle estetik ilgili konularda mükemmellik için çabalıyoruz. Batarya musluğu ve eviye arasındaki renk uyumundan en ince ayrıntısına kadar titizlikle yeni tasarımlar üzerinde çalışıyoruz.

Her duruma uygun
Mikser musluk kolu veya çıkış düğmesi gibi kontrol öğeleri mutfak görünümüne uymalıdır. Bu nedenle, lavabo çıkışını açmak ve kapatmak için açılır düğme gibi özellikler, mikser musluğuna uyacak şekilde tasarlanmıştır.

En ince ayrıntısına kadar yüksek kalite
Tasarım standartlarımız, yüksek kaliteli paslanmaz çelik mikser musluğun parlak olmasını sağlamak gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kontrol kolları, mikser musluğunun gövdesine eşit derecede uyacak  şekilde tasarlanmıştır.

Her şey tam olarak birbirine uyar
Su, berrak, ışıltılı bir akarsu içinde lavaboya akar. Güven verici bir duygu. Size bu kesinlik duygusunu verebilmek için tüm parçaların hassas şekilde işlenmesi bizim için önemlidir. Sonuçta, mikser musluğunuzu günde 70 defaya kadar kullanırsınız. Bu yüzden uzun vadede dayanıklı olması gerekir. Her vidanın mükemmel bir şekilde yerine oturduğundan emin olarak tasarlıyoruz.

Ürünlerimiz sürekli teste tabi tutulur
Birinci sınıf mikser muslukları üretmek, birinci sınıf üretim tesisleri ve sürekli kontroller gerektirir. Araçlar, üretim birimleri, ürünler – kalite yöneticilerimiz tarafından her zaman her şeyi test etmektedir. Bu, mutfak musluğunuzun keyfini yıllarca çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Çamsan'dan Hayalden Gerçeğe Bir Verimlilik Hikâyesi: Yeni Nesil “Üretim”
DYO ile 2021’in Renklerini Duvarlarınıza Taşıyın